Германия победи България с 3:1 гейма

6364

Мъжкият волейболен отбор на Германия победи с 3:1 гейма България в мач от третия мини-турнир в квалификационна група „Де” на Световната лига.

Българите спечелиха само третия гейм с 25:22 точки, а възпитаниците на Витал Хайнен победиха в първите две и четвъртата част на 20, 26 и 22 точки.

Свилен Нейков: Търсим начин да върнем Стойчев и Казийски

Министърът на спорта Свилен Нейков даде обширна пресконференция по повод скандалите във волейбола. Нейков потвърди, че парите за органи...

Германците са лидери в групата с 22 точки, следвани от българския тим с 16. Трети е отборът на Аржентина с 113, но и с мач по-малко. Аржентинците играят срещу Португалия след час.

Възпитаниците на Найден Найденов се класират за финалите на Световната лига като отбор домакин въпреки класирането си в група "Б".

Редактор: Георги Иванов