Намиращият се на трето място в унгарското първенство отбор на МОЛ Фехервар иска младежки национал на България. Става въпрос за централния нападател на Хебър Пазарджик Георги Николов. Това съобщиха медиите в страната.
Още: Столичен гранд с три неизвестни преди решаващо дерби
Още: Левски трябва да извади "три кила ойро", ако иска да привлече ас от Първа лига, вкарал на "Герена"
МОЛ Фехервар стяга здрава селекция
Според информациите 21-годишният футболист ще бъде третото ново попълнение на МОЛ Фехервар през зимния трансферен прозорец. Българският голмайстор ще трябва да замени в състава Кенан Кодро, който преди дни бе продаден на друг унгарски тим – грандът Ференцварош.
Николов прави страхотен сезон
През настоящия сезон Георги Николов се представя отлично с екипа на Хебър като в 18 мача във всички турнири е реализирал 8 попадения и е направил една асистенция. С младежкия национален отбор на България до 21 години пък централният нападател изигра 9 двубоя, в които се е отчел с пет гола.
Още: Юноша на Атлетико Мадрид е най-важният играч в Първа лига
Още: Легенда на ЦСКА зае позиция в горещия "армейски" спор и отсече: Дано слушат Христо Стоичков
По-рано днес се заговори, че Ботев Пловдив подготвя подобрена оферта за Георги Николов.
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: В Левски бе резерва срещу Локо София, но привлече вниманието на гранд от Африка
Още: Български гранд има сериозни проблеми преди директен сблъсък за топ 3 в Първа лига