УЕФА: Ериксен е в болница в стабилно състояние

12 юни 2021, 20:32 часа 12571 прочитания

Полузащитникът на Дания Кристиан Ериксен вече е в съзнание и е в стабилно състояние. Това сочи последната информация, изнесена от УЕФА.

Още: "Докато смъртта ни раздели": Съпругата на Жота се появи на погребението му изцяло в бяло

Още: Звездният трансфер на Барселона пропаднал заради "абсурдни" изисквания на агента на футболиста

Припомняме, че малко преди края на първото полувреме в мача срещу Финландия футболистът Интер сам се свлече на земята.

Лекарите се намесиха веднага, след което камерите повече не показаха нищо.

След това се появи снимка, на която се вижда, че футболистът е в съзнание. Фотографът на "Ройтерс" твърди, че Ериксен си е бил вдигнал ръката. По информация на beIN Sports той вече е откаран към болница от линейка.

Още: Пълна ТВ програма на Световното клубно първенство по футбол 2025 - ясен е първият 1/2-финал | отбори | мачове | дати | часове

Още: ПСЖ - Байерн и Реал - Дортмунд: Кога и къде да гледаме 1/4-финалите от Световното клубно първенство?

 

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Ивайло Анев
Ивайло Анев Отговорен редактор
Новините днес