Брутално: Билетите за първия мач на Левски в Европа се изчерпаха за минути!

05 юли 2025, 17:21 часа 1171 прочитания

Привържениците на Левски отново изнесоха урок по подкрепа към любимия си клуб. "Сините" запалянковци изкупиха билетите за първия домакински мач в Европа през сезон 2025/26 срещу Апоел Беер Шева за около 60 минути. Пропуските за двубоя на 10 юли бяха пуснати в продажба днес, от 10:00 часа, а около час по-късно всички близо 18 000 места бяха запълнени, което означава, че срещата ще се играе пред пълни трибуни.

18 000 фенове ще изпълнят "Герена" за мача с Апоел Беер Шева

Билети се продаваха както онлайн, така и на касите на стадион "Георги Аспарухов", където от ранни зори се извиха опашки. Мачът на "Герена" на 10 юли е с начален час 20:30, а реваншът е седмица по-късно, като ще се състои в унгарския град Нирегихаза - от 21:00 ч. българско време. Ако Левски излезе победител от двете срещи, ще се класира за втория предварителен кръг на Лига Европа, където предстои сблъсък с португалския Брага.

Още: Легенда на "сините" посочи виновниците в Левски и отсече: В Испания няма да търпят Веласкес и 24 часа!

Фенове на Левски

Ако пък "сините" не успеят да отстранят Апоел Беер Шева, хората на Хулио Веласкес ще продължат евроучастието си във втория предварителен кръг на Лига на конференциите. В тази надпревара участват още два български отбора - Арда Кърджали и Черно море, които стартират от първия предварителен кръг. Шампионът Лудогорец също може да се озове директно в Лига на конференциите, ако не успее да победи Динамо Минск в първия квалификационен кръг на Шампионска лига.

Още: Любимец на Сектор Б, който иска да завърши кариерата си в Левски, отказа да облече фланелка на друг български отбор

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Стефан Йорданов
Стефан Йорданов Отговорен редактор
Новините днес