"И аз не исках да коментирам повече каквито и да е действия на Борисов и слугинажа му, но няма как да не реагирам.
Още: Кирил Петков и кадруването плюс вот на недоверие за правителството: Говори Асен Василев
Още: "Ще стане ли мисията възможна": Започват дебатите по третия вот на недоверие
Когато те гонеха и уволняваха без да спазват закона и твърдяха невярни неща, без да бъдат извършени проверки и проведени дисциплинарни производства, можеше, а сега не може. Нали уж всички сме равни пред закона!
Да не говорим, че стотици сме свидетелите на бруталното полицейско насилие по време на протестите, в т.ч. и на обгазяването на протестиращите, за което точно бившият министър Терзийски предостави информация само защото съдът го задължи. И не само сме свидетели, но пазим и доказателства.
Христо Терзийски нямал никакво съмнение, "че това закононарушение (освобождаването на Ивайло Иванов) ще бъде коригирано от съда". От къде тази липса на всякакво съмнениe", пита адвокат Албена Белянова във Фейсбук.
Още: Народното събрание гласува оставката на Кирил Петков
Още: "Изказването ми беше твърде емоционално": Тошко Йорданов отново се извини на медиците
"Нали съдът решава по вътрешно убеждение? Или няма никакво съмнение, че в "тяхна държава" с "техните прокурори" и "техните съдии" правосъдието е само за "техните хора"?"
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: "ПП са в същата ситуация, заради която съсипваха ГЕРБ и ДПС": Говори Георги Харизанов (ВИДЕО)
Още: Нидерландия ще ни помага да се пазим от терористични заплахи и да си пазим класифицираните данни