"А ти нали имаше някъде къща ..." - така българският премиер Бойко Борисов се обърна към гръцкия премиер Кириякос Мицотакис по време на протоколните снимки на двамата в Александруполис. Репликата се чу в самия край на поредното живо включване във Facebook от профила на Борисов, като предаването веднага беше спряно.
Още: "Съдружници по неволя сме": Киселова отговори на Йотова за подкрепата от Пеевски
Още: Пеевски: Системата на МВР има нужда от своето ново начало
Припомняме, че българското правителство е в Гърция и там провежда междуправителствено заседание заедно с гръцкия кабинет. Днес, сряда, по принцип трябва да се проведе редовното правителствено заседание на българския кабинет.
Борисов ще проведе двустранни разговори с гръцкия премиер Кирякос Мицотакис, а българските министри ще разговарят с колегите си от гръцка страна. В края на съвместното заседание ще бъдат подписани двустранни документи.
Какво каза Томислав Дончев за скандала "Къща в Барселона" - припомнете си в този материал!
Още: "Кабинет ще има, докато каже Пеевски": Йотова за кабинета и сблъсъците за еврото
Какви нови връзки и въпроси излязоха по скандала – припомнете си в тази статия!
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Наталия Киселова: България и САЩ са доверени съюзници, споделящи общи цели и интереси