Още един депутат напуска групата на "Възраждане"?
KАКВО СПОДЕЛИ ЕЛЕНА ГУНЧЕВА ПРЕД АCTUALNO.COM - ЧЕТЕТЕ ТУК.
Самата Галунова отказа официален коментар пред екипа на Аctualno.com, но заяви, че "не дава такава информация и същевременно допълни, че "слуховете не са верни".
Наш репортер забеляза обаче, че бившата шахматистка стои в парламента отделена от своите съпартийци от "Възраждане" и все по-често може да бъде видяна до стаята на т.нар. "отцепници".
Получихме и информация, че преди около 2 седмици Галунова е била при вътрешния министър в оставка Бойко Рашков и е говорила с него.
Цвета Галунова е родена на 4 август 1995 година във Велико Търново. Неин баща е политологът професор Тодор Галунов. Тя е бакалавър по психология и магистър по връзки с обществеността от Великотърновски университет. През 2012 г. става шампион на България по шахмат за девойки до 20 години.
Какво в крайна сметка коментира официално Галунова - НАУЧЕТЕ ТУК!
Още:
Още от ПОЛИТИКА:
Служебният кабинет осигури питейна вода за Своге от резерва
Кирил Петков: Всеки арест на Борисов ще е незаконен с този главен прокурор
Партията на Татяна Дончева пропуска парламентарните избори
От днес сънародниците ни могат да подават заявление за гласуване в чужбина
Кабинетът реши как ще изпълни последното условие по Плана за възстановяване
Гълъб Донев: Войната на пътя е безумие, очаквам сериозен контрол от МВР
Крум Зарков: Аз от партия на партия няма да скачам, БСП е моята
Радан Кънев поиска от ЕК да спре екстрадирането на руснаци като Алексей Алчин
Прогноза: През октомври България ще бъде много по-близо до вицепремиер Карадайъ
Редактор:
Милена Славкова
Етикети: Елена Гунчева Цвета Галунова отцепници Възраждане