Моногамия или полигамия: Гуинет Полтроу направи своя избор

03 април 2024, 09:03 часа

Гуинет Полтроу говори публично в социалните си мрези за възгледите си относно свободните връзки. Един от последователите на актрисата я попита какво мисли за полиаморията (система от етични възгледи за любовта, която допуска възможността за съществуване на любовна връзка между един човек и няколко души едновременно с тяхно съгласие), а тя отговори по следния начин: "Не, благодаря ви. Това не е за мен, но аз не съдя. Старомодно предпочитам един постоянен мъж", заяви Гуинет.

Още: Маги Джанаварова се изнесе, ето къде живее сега (СНИМКА)

Още: В очакване на бебе номер 3: Бременна ли е Антония Петрова? (ВИДЕО)

Снимка: Getty Images

Още: Нечуван прецедент в Сенегал: Страната вече има две първи дами (ВИДЕО)

Още: R. Kelly е в болница след свръхдоза, говори се за опит за убийство

Още: Внезапно почина известна кулинарка и телевизионна звезда

Връзките на Полтроу през годините

В момента 51-годишната актриса е с Брад Фалчък, за когото се омъжи през 2018 г. Тя има две деца от предишния си брак с музиканта Крис Мартин: 19-годишната Епъл и 17-годишният Моузес. С Мартин се разделиха през 2014 г.

Фалчък също има две деца от предишен брак: 19-годишната Изабела и 17-годишният Броуди. Актрисата наскоро разкри, че отношенията с доведените ѝ деца са я научили на много. "Ако започнеш да отглеждаш доведени деца, трябва буквално да си слънцето - просто да даваш, без да очакваш нищо в замяна. Благодарение на Изабела и Броуди се научих да грея като слънце и никога да не си правя сметката", разкри тя, цитирана от БГНЕС.

Още: Най-после: Том Круз ще получи "Оскар"

Още: Съпругата на Георги Костадинов след трагедията: Изписаха ме с родилките

Още: Гуинет Полтроу се снима без горнище пред погледа на съпруга си (СНИМКА)

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Яна Баярова
Яна Баярова Отговорен редактор
Новините днес