Синовете на Бритни Спиърс нямат никакво желание да я виждат

31 юли 2023, 21:05 часа 0 коментара

Синовете на поп певицата Бритни Спиърс - Джейдън и Шон, не таят добри чувства към известната си майка и нямат никакво намерение в близко бъдеще отношенията им да се затоплят.

Още: Годеж на Олимп за водещата на тотото Марина Кискинова (СНИМКИ)

Още: Стартира "Traitors: Игра на предатели", ясни са тримата "предатели" (СНИМКИ)

Според сайта TMZ момчетата се подготвят да заминат за Хаваите, където ще живеят с баща си Кевин Федърлайн и съпругата му Виктория. Те обаче нямали никакво намерение да се сбогуват с изпълнителката въпреки опитите на татко им да ги убеди, че това ще е добре за всички.  

Според информацията Бритни не е виждала момчетата си от близо година и по всичко личи, че това няма да се промени и с окончателното им напускане на страната. Кевин говорил с Джейдън и Шон, но нямал намерение да ги принуждава да се срещат с майка им, ако те нямат желание за това, пише Dir.

Още: Какво се случва с Бритни Спиърс?

Още: Ударът е тежък: Звезди скърбят за покойния Робърт Редфорд

Още: Трагедия и отвратителна история: Мартин Елвиса с разтърсващ коментар за "Ергенът: Любов в рая" (ВИДЕО)

Федърлайн бил доволен, че Спиърс не оспорила в съда желанието му да вземе синовете им на Хаваите и че няма да се налага да влизат в конфликт, който да рефлектира не само върху тях, но най-вече върху децата им. Още повече, че самият той е споделял, че момчетата не се чувстват комфортно около нея и на този етап не желаят да прекарват време в дома ѝ.

Още: Бритни Спиърс обяви излизането на мемоарите си с противоречиви клипове (ВИДЕО)

Още: Пазиха го в тайна: Няма да повярвате кой Ерген е станал баща преди три месеца

Още: Фатална СНИМКА: Феновете на Ариана Гранде смятат, че връзката ѝ с Итън Слейтър е обречена

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Яна Баярова
Яна Баярова Отговорен редактор
Новините днес