Левски измъкна победата срещу Сараево

10669

Отборът на Левски постигна много трудна победа с 1:0 срещу босненския ФК Сараево в мач от втория предварителен кръг на Лига Европа на стадион „Георги Аспарухов” в София. На стадиона имаше около 15 000 привърженици, които подкрепяха през целия мач новия отбор и треньор на Левски. Точен за „сините” бе резервата Симеон Райков в 72-та минута, след като излезе сам срещу вратаря на босненците и въпреки намесата на защитниците успя да отбележи гол.

Ясно се видя обаче, че играчите на Илиан Илиев не са в оптималната си форма и все още не са постигнали синхрон помежду си. Въпреки това те създадоха няколко хубави атаки и имаха възможност да отбележат още един гол. Завърналият се в Левски и капитан на отбора Станислав Ангелов показа много добра игра и беше един от най-дейните на терена. Първи мач за Левски направи и новото попълнение от Евертън португалецът Жоао Силва, който влезе в 81-та минута на мястото на Марсиньо.

Левски излиза днес срещу ФК Сараево

Тази вечер Левски стартира във втори квалификационен кръг на Лига Европа срещу Футболен Клуб Сараево. Двубоят ще се играе на стадион &b...