Станислав Манолев с първи гол за ПСВ през сезона

6082

Българският национал Станислав Манолев се отчете с попадение при победата на неговия "ПСВ Айндховен" с 4:0 над Райнсбургсе Бойс в 1/8-финал за Купата на Холандия.

Манолев вкара още в четвъртата минута, след шут от 20 метра. Това беше и първото попадение на българина за сезона за клубния му отбор. Нашият национал определено има неразбирателства с треньора на тима Дик Адвокаат, който рядко го включва в титулярния състав.

Резултатът бързо стана класически, след като Тим Матавц вкара в 22-та и 26-та минута и направи 3:0 преди края на полувремето. Крайният резултат 4:0 оформи Кевин Строотман в 64-та минута.

Ювентус с интерес към Манолев

Българският национал Станислав Манолев влиза в трансферните планове на италианския гранд Ювентус, твърди авторитетното издание Тутоспор...

В другите холандски мачове АЗ Алкмаар и Ден Бош също се класираха напред за Купата на Холандия.

Редактор: Ивайло Петров