Селекционерът на Япония: Разочарован съм, задължени бяхме да победим

5560

Селекционерът на Япония Алберто Дзакерони не скри разочарованието си след равенството на отбора си с Гърция на Световното първенство.

В мач от втория кръг в груповата фаза на Световното първенство в Бразилия, в група С тимовете на Гърция и Япония завършиха 0:0. От 38-ата минута Гърция игра с десет души след червен картон на Кацуранис.

Гърция устиска 0:0 срещу Япония с човек по-малко

Отборът на Гърция успя да се спаси от загуба срещу Япония, въпреки че игра 52 минути с човек по-малко. Елините направиха 0:0 във втория...

След двубоя пред A Bola селекционерът на Гърция Алберто Дзакерони каза, че резултатът е разочароващ, като изрази надежда, че в третия си мач в групата, срещу Колумбия, отборът ще постигна победа.

Дзакерони бе категоричен, че играчите му са имали превъзходство през целия мач срещу Гърция, но не са се възползвали от положенията си.

Специалистът добави, че отборът му е трябвало да действа още по-агресивно в атака. Той е изисквал от футболистите си да играят на скорост, от което е страдала точността при завършването на атаките.