Торес изуми: Този състав на Испания е по-силен от онзи, който стана световен шампион

16 юни 2014, 13:54 часа • 8706 | прочитания

Нападателят на испанския национален отбор Фернандо Торес коментира по странен начин разгромът на тима му от Холандия с 1:5.

Още: Преди Ел Класико: Най-голямата звезда на Барселона е неразпознаваема на улицата (ВИДЕО)

Още: Барса - Реал: В колко часа и по тоя телевизия ще дават последното Ел Класико за сезона?

Националът заяви, че няма поводи за притеснение, тъй като селекцията на Испания е губила мачове и на Световното в ЮАР. Освен това, според Торес, настоящият състав на „Ла Роха" е далеч по-стойностен от този преди 4 години.

„Няма място за смущение. И на Мондиала в ЮАР загубихме някои мачове, дори стартирахме с неуспех, но това не ни попречи да станем след това световни шампиони" - започна Торес.

„Ние сме същият отбор, който спечели трофея преди 4 години, може би малко помъдрели, но сме същите" - каза Торес и допълни. „Дори според мен сме много по-добри сега".

Още: Байерн изпрати легенда с победа, драма сред борещите се за Европа

Още: Драма в последните секунди! Лацио и Ювентус завъртяха реми, което може да е убийствено за Шампионска лига

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Димитър Лазаров
Димитър Лазаров Отговорен редактор
Новините днес