Жителка на британския град Кардиф смята, че бременността ѝ и е спасила живота, пише БГНЕС.
Още: Фаровете на колата ще станат като нови, ако ги почистите с това
Още: Стихотворение на деня, 18 септември, от Евтим Евтимов
Пред Daily Mail, 27-годишната Джейд Палмър разказва, че през 21-вата седмица от бременността започнала да страда от чести мигрени. По време на един от прегледите тя споделила това на лекарите. Тъй като главоболието не спряло, те препоръчали раждане на 38 гестационна седмица.
На томограмата, направена преди раждането, лекарите забелязали уплътнение в слюнчените жлези. По-нататъшното изследване разкрило, че Палмър има рядка форма на рак на слюнчените жлези. Туморът е открит в ранен стадий и е отстранен навреме.
"Мигрената не е била свързана с рака", казва жената. "Чисто съвпадение, че имах нужда от томография. Ако в този момент не бяхме решили да имаме бебе, щяхме да открием рака твърде късно и това щеше да е съвсем различна история. От моя гледна точка бременността спаси живота ми", заяви Палмър.
Още: Всички мислят, че плодовете вечер вредят – експертите разкриват истината
Още: Една купа от ТОВА преди хранене променя всичко