Тази нестандартна идея се очертава като потенциален хит. Дизайнерското дуо „Фьодор и Голан“ обедини сили с Kin Design и Nokia, за да създадат пола направена от смартфони.
Още: Как най-лесно се готвят охлюви?
Още: Кои са най-известните думи от шопския диалект?
Освен всичко друго облеклото е и многоцветно, защото от екраните на всички устройства са изобразени различни снимки или картинки и феерията от цветове е безкрайна.
Всичко е синхронизирано така, че смяната на изображенията на екраните да става едновременно с движението на моделите.
Това е първата в света интерактивна пола, която дебютира на модното събитие в Лондон.
Още: Коя е най-добрата марина за печеното агнешко?
Още: "Деня на труда": Историята на движението, което забрани детския труд и даде права на работниците
За създаването й са били нужни само три седмици и дизайнерите възнамеряват и през следващата година да създадат нещо съвместно с Nokia.
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: Паунд - лев. Колко струва един британски паунд към български лев днес, 1 май /валутен калкулатор/
Седмицата на модата в Лондон започна в петък и приключва на 18 февруари, като тук се демонстрират модните тенденции от цял свят, информира Mirror.