Касорла: Промяната в Испания започва в мача с Австралия

23 юни 2014, 17:29 часа • 8592 | прочитания

Полузащитникът на Испания Санти Касорла, в деня на последния мач на "Ла Фурия" на Мондиал 2014 - срещу Австралия, подчерта значимостта на този сблъсък. Според играча на Арсенал този мач ще бъде първият по пътя на промените в испанския национален отбор.

Още: Издънка в борбата за титлата в Серия А! Наполи и Интер ще се гонят до последно

Още: Ливърпул стана шампион и забрави вкуса на победите! Арсенал се възроди на "Анфийлд"

"Ние попаднахме в силна група, но вярвахме, че можем да постигнем резултата, който искахме. Все пак не се получи. Мачът с Австралия ще бъде важен за отбора. Ние трябва да останем до последно професионалисти и да отдадем всички сили на терена. Този мач ще бъде първата стъпка към промяната в отбора", заяви Касорла пред официалния сайт на ФИФА.

Както е известно, Испания загуби първите си два мача - с Холандия (1:5) и с Чили (0:2) и загуби всякакви шансове да продължи към осминафиналите в турнира.

Испания излиза срещу Австралия днес в 19.00 часа.

Още: Чудовищно 7-голово зрелище между Барса и Реал Мадрид! Шампионът в Ла Лига е (почти) решен!

Още: Дортмунд срази Байер Леверкузен в 6-голово шоу и продължава да мечтае за Шампионска лига

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Адриана Димитрова
Адриана Димитрова Отговорен редактор
Новините днес