Пистолет изпадна от 17-годишен в час

19 януари 2012, 15:29 часа • 5082 | прочитания

Пистолет изпадна от 17-годишен ученик в час по математика във Велико Търново, съобщиха от Областната дирекция на МВР във Велико Търново.

Още: Кой има имен ден днес, 9 май 2025 г. Честито!

Още: Прогноза за времето - 9 май 2025 г. (петък)

Вчера в 7.45 ч. В РУП - Велико Търново е образувана преписка по повод подаден сигнал за това, че предишния ден, около 16.30 ч., по време на час по математика от 17-годишен ученик от 12 клас в учебно заведение във Велико Търново е изпаднал пистолет, след което същият си го е прибрал.

Вчера е извършена проверка в жилището на ученика, при което е установено, че непълнолетният държи газов пистолет, за който няма необходимите документи. Същият е иззет. На ученика е съставен акт за установено административно нарушение. Той е настанен в Дома за временно настаняване на малолетни и непълнолетни - Горна Оряховица.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Адриана Димитрова
Адриана Димитрова Отговорен редактор
Новините днес