Трети пореден успех за Арсенал

6810

След третата си поредна победа в шампионата Арсенал излезе временно на третото място в класирането на Висшата лига, съобщи БГНЕС. „Артилеристите“ взеха трудно победата с 0:1 при гостуването си на Уигън. Лошото време не позволи на двата отбора да покажат добър футбол, но воденият от Роберто Мартинес отбор бе по-добрият на собствения си "Ди Дабъл Ю стейдиъм" през първото полувреме.

На същия този стадион Арсенал победи с 4:0 миналия сезон, а сега победиха след дузпа, реализирана от Микел Артета. Жан Бусажур свали Тио Уолкът в наказателното поле на "латикс" и в 60-ата минута испанският халф на гостите прати топката в мрежата на Ал Хабси, който пък изигра днес своя мач номер 100 във Висшата лига.

Феновете искат Венгер да си ходи

Анкета на таблоида "The Sun" показа, че повечето от анкетираните не искат Венгер на Острова, съобщава БГНЕС. В анкетата на вестника са ...

Арсенал взе втора победа в последните си шест гостувания в лигата и записа трети пореден успех, което им се случва за първи път този сезон.

Редактор: Пламен Георгиев