Един убит и двама ранени при престрелка за носене на маска

15 юни 2021, 05:43 часа 3153 прочитания

Един човек е убит и двама са ранени при стрелбата в американския щат Джорджия, причинена от спор за носене на медицинска маска, съобщава РИА Новости, позовавайки се на полицейски източници.

Още: Американците трябва да си върнат свободата: Мъск обяви създаването на своя партия

Още: Тръмп, върни оръжията на Украйна: Любимият вестник на президента го призова бързо да се осъзнае

Според полицията в окръг Де Калб, където се е случила стрелбата, заподозреният е влязъл в хранителен магазин и се е скарал с касиерката за носенето на маска. Тогава заподозреният извадил оръжие и стрелял по касиера, като последният починал в болницата.

Между охранителя в магазина, бивш сътрудник на органите на реда и заподозрения възникнала престрелка, в резултат на която и двамата са откарани в болница с наранявания. Според полицията, охранителя е в стабилно състояние.

В ход е разследването на стрелбата и обвинение в убийство./ БГНЕС

Още: "Не е ли ужасно?": Доналд Тръмп разкри как нарича Мелания преди лягане (ВИДЕО)

Още: Под прелитащи бомбардировачи и изтребители: Тръмп подписа "Големия красив закон" (ВИДЕО)

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Мартин Стоянов
Мартин Стоянов Отговорен редактор
Новините днес