Банда с нож нападна семейството на Йън Райт, той напусна Мондиала

19 юни 2014, 22:28 часа • 8265 | прочитания

Бившият национал на Англия Йън Райт напусна Мондиала и тръгна спешно за Лондон, защото семейството му бе заплашено, съобщи dailymail. Бандити с нож са нахлули в дома му и са взели за заложници съпругата му Нанси и децата му. Това принуди 50-годишният бивш нападател да отлети за Англия, за да защити семейството си. На световното първенство той коментира мачовете за ITV.

Още: Гьозтепе на Мъри се затрудни срещу слабак, Фенербахче загуби поредно дерби и спря да мечтае (ВИДЕО)

Още: Проклятието е развалено! Байерн Мюнхен официално е шампион

Според британските медии, съпругата и децата на Райт са били заплашени с нож, докато бандити ограбили резиденцията на Райт.

Още: Челси направи шпалир, но развали шампионското настроение на Ливърпул

Още: Юнайтед докосва финал в Лига Европа, но във Висшата лига трагедията продължава

Съпругата на Райт е потресена от инцидента. Тя е описала нападателите пред Скотланд Ярд. Заподозрените са четири черни мъже на възраст между 18 и 25 години с лондонски акцент, маски и тъмни дрехи.

 

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Actualno.com
Actualno.com Отговорен редактор
Новините днес