Мексико разби Израел в контрола

6584

Мексико победи Израел с 3:0 в приятелска среща, играна в Койоакан. Защитникът Мигел Лаюн се отчете с две попадения в мача – в 43-ата и 62-ата минута. Марко Фабиан оформи крайния резултат в 85-ата минута.

Двубоят на стадион "Ацтека" беше бенефис за 41-годишния нападател Куаутемок Бланко, който получи последната си 120-а повиквателна в националния тим.

Австралия изпревари всички и вече е в Бразилия

Националният отбор на Австралия по футбол кацна в Бразилия и стана първият от общо 31 чуждестранни състава, който пристигна в страната ...

Контролата беше част от подготовката на Мексико за Световното първенство в Бразилия. Тимът е в една група с отбора на домакините, Камерун и Хърватия.