Роналдо тренира днес, без ограничения

5453

Кристиано Роналдо не пропусна днешната тренировка на португалския национален отбор, въпреки травмата на лявото коляно, която хвърли в смут Мондиала.

Гавра с Роналдо - прекръстиха го на CR4

Катастрофалната загуба на Португалия от Германия с 0:4 на световното първенство стана повод изобретателни фенове да залеят социалните м...

Преди да излезе на терена Роналдо проведе дълъг разговор и консултация с медиците в отбора. Травмата е стара и още преди започването на световното щабът е знаел за това.

На терена Роналдо работи без ограничения, установиха журналисти, които бяха допуснати само първите 15 минути от заниманието на португалците.

Капитанът размени пасове и дори отправи удар във вратата, коментират журналисти. От краткият им престои на тренировката установили, че основно се тренира защита за мача със САЩ в неделя в Манаус.

Лекар взриви света: Роналдо може да спре с футбола!

Звездата на Португалия Кристиано Роналдо бе уплашен от лекар, че може дори да приключи кариерата си, ако не спре със сериозните натовар...

Целта на Португалия е достигането, най-малко на четвъртфинал. Те обаче загубиха първия си мач от Германия с 0:4 и следващият им мач със САЩ е решаващ за оставането на Мондиала.