Тежко поражение за Локо Пд от Прищина, вратарят на косоварите с гол

3345
Снимка: lokomotivpd.com

Локомотив Пловдив загуби с 1:3 от Прищина в контрола играна по време на подготвителния лагер на „смърфовете“ в Турция. Интересното в срещата бе фактът, че вратарят на косоварите Ардит Ника вкара едно от попаденията. Останалите бяха дело на Красники и Белеша. За пловдивчани точен бе Евандро.

Прищина поведе още в 19-ата минута. Топката бе върната към Ника, който я изрита напред. Силният вятър обаче понесе кълбото и то влетя в мрежата на излезлия напред Динко Хоркаш. Малко след половин час игра косовският отбор стигна до втори гол. То бе дело на Ендрит Красники, който се разписа с мощен удар отдалеч.

Феновете на Локо Пд поискаха среща с кмета на Пловдив за ''Лаута''

Феновете на Локомотив Пловдив поискаха среща с кмета на града Здравко Димитров. Причината е строежът на клубния стадион. Привържениците...

В последната минута на първата част грешка в защитата на Локомотив позволи на двама съперникови футболисти да излязат срещу Хоркаш, като Белеша реализира. Пловдивчани стигнаха до почетен гол в 76-ата минута, когато Евандро се разписа след асистенция на Димитър Илиев.

До момента в Турция Локомотив изигра общо 4 контроли - една победа и 3 загуби. Успехът дойде над Зоря Луганск, докато пораженията са от Динамо Тбилиси, Младост Лучани и Прищина.