На 29 юли 2024 г. излиза книгата на Стефани Гарбър "Проклятие за любов" (ИК "БАРД"). Романът е с номинация за 2023 г. за Best Young AdultFantasy& Science Fiction.
Още: Oт паник атаките до писането на бестселъри: Деси Дюлгерян в Студио Actualno (ВИДЕО)
Още: "Годината на слона" - исторически роман, притча в стила на 1001 нощ
Сюжетът
Ще се пролее кръв, ще се крадат сърца и истинската любов ще бъде подложена на изпитание в „Проклятие за истинска любов“, спиращата дъха финална книга от трилогията „Имало някога едно разбито сърце“от Стефани Гарбър – бестселър на „Ню Йорк Таймс“
Еванджелин Фокс потегля към Великолепния север в търсене на щастливия край на своята приказка и по всичко изглежда, че го е получила. Омъжена е за красив принц и живее в легендарен замък. Еванджелин обаче няма представа каква ужасна цена е платила за тази приказка. Тя не знае какво е загубила и съпругът ѝ е твърдо решен никога да не ѝ позволява да научи... но първо трябва да убие Джакс, Принца на сърцата.
Мъчително романтична, тази книга ще ви открадне сърцето и ще го разбие!
Още: Радослав Бимбалов и Георги Господинов сред номинираните за награда "13 века България"
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!