ЦСКА се бори до края, но загуби от Рома в Лига на конференциите

4576

ЦСКА завърши достойно участието си в Лига на конференциите. "Армейците" загубиха домакинството си на Рома с 2:3, но изиграха силно второ полувреме, в което показаха, че могат да играят като равен с равен с италианския гранд.

Възпитаниците на Жозе Моуриньо бяха по-силният тим в първата част и поведоха с 2:0. В 15-ата минута Тами Ейбрахам откри след като получи топка от Едоардо Бове и от близка дистанция не сгреши. В 33-ата минута Борха Майорал надигра защитата на ЦСКА и удвои.

Куп проверки на НАП в спортното министерство, то търси пари за неплатен наем от ПФК ЦСКА

Само от НАП се правят 15 проверки на спортното министерство (ММС). Една е приключила, други 7 ще завършат до 2 седмици, а останалите 7...

Ейбрахам вкара втория си гол в срещата в 53-ата минута, с което направи резултата класически. Рома се отпусна след комфортния аванс, докато момчетата на Стойчо Младенов заиграха по-разчупено. Това даде резултат, като домакините доминираха и в 75-ата минута Хамза Чатакович с мощен удар намали на 1:3. В добавеното време на срещата Яник Вилдсхут вкара още един почетен гол за ЦСКА, но това не стигна за нови точки в актива на "армейците".

Така ЦСКА завърши участието си с 1 спечелена точка, докато Рома оглави групата с актив от 13 точки. Подробен репортаж, статистика и видео от срещата вижте в SportLive.bg.