Ивет остана осма в света на 60 метра

5632
Лалова бе единствената бяла жена във финала, както и единствената европейка

Българката Ивет Лалова остана на последното осмо място във финала на спринта на 60 метра от Световното първенство по лека атлетика в зала, провеждащо се в Истанбул, Турция.

Най-добрата ни спринтьорка, която бягаше в коридор 8, остана с време 7.27 секунди, съобщи БГНЕС.

Нов триумф за Ивет

Най-добрата българска спринтьорка Ивет Лалова спечели първото място в бягането на 60 метра на международния турнир по лека атлетика в г...

Като победителка завърши Вероника Кембъл-Браун с време 7.01 секунди. Втора остана Мюриел Ахуре от Кот д`Ивоар с резултат 7.04 секунди. Бронзът пък отиде при Тиана Мадисън от САЩ.

Лалова бе единствената бяла жена във финала, както и единствената европейка. Инна Ефтимова пък отпадна в полуфиналите на същата дисциплина.