ПСЖ победи отново Марсилия в рамките на само три дни

3879

Отборът на "Пари Сен Жермен" се класира за четвъртфиналите на Купата на Франция, след като победи големия си съперник "Олимпик Марсилия" с 2:0, предаде БГНЕС. Успехът е втори пореден за парижани над марсилци с този резултат само в рамките на три дни.

И двата гола на "Парк де Пренс" отбеляза звездата на парижани Златан Ибрахимович, който вкара на "Марсилия" и през уикенда в мача от Лига 1. Шведският национал се разписа в 30-та минута и в 63-та от дузпа, а Дейвид Бекъм направи своя пълен дебют за новия си отбор и заслужи суперлативи от наставника Карло Анчелоти. Легендата на английския футбол игра като дефанзивен халф, остана на терена до 86-та минута и получи жълт картон в края.

"Той се представи много добре. Както винаги, пасовете му бяха точни, винаги бе добре позициониран. Наистина бе много солиден", коментира след мача Анчелоти.