ЦСКА надви над Нефтохимик, продължава в 1/8 финалите за Купата

4018

ЦСКА продължава с победната серия в турнира за Купата на България. "Червените" победиха с 3:1 "Нефтохимик" в мач от 1/16 финалите на стадион "Българска армия".

В 17-та минута Преслав Йорданов откри резултата и отбеляза за 1:0. Другите попадения в двубоя паднаха през второто полувреме. В рамките на 2 минути - 53-та и 55-та минута ЦСКА увеличи преднината си на 3:0. Няколко минути по-късно Нефтохимик се активизира и Любомир Любенов върна едно попадение в 61-та минута.

"Славия" и "Пирин" отпаднаха още на 1/16-финал за Купата

В двубои от 1/16 финалите за Купата на България два отбора от елитната "А" група отпаднаха. Спартак Плевен хвърли бомбата и отстрани "С...

В края на мача "червените" можеха да останат с 10 души на терена, но съдията не показа втори жълт картон на Бранеков.

Резултатите от днешните двубои за Купата на България вижте тук.

Утре ще се изиграе и последния мач от този етап на турнира. "Левски" и Поморие се изправят един срещу друг на стадион "Лазур" в Бургас.