Стейтъм ще снима и сериал у нас

17 септември 2013, 12:30 часа

Холивудската звезда Джейсън Стейтъм започва снимките на свой сериал в България, научи „Монитор”. В поредицата ще участват главно негови колеги от САЩ, но ще има и български актьори във второстепенните роли. Подробностите за сюжета се пазят в пълна тайна.

Още: Забавните прякори на принц Уилям за децата на Хари

Още: Любов и сълзи: Съпругът на Лана Дел Рей я разплака пред феновете (ВИДЕО)

В момента програмата на Стейтъм е доста натоварена. Звездата е у нас за снимките на „Непобедимите” 3. Заедно с това завършва и работата върху „Бързи и яростни” 7.

Той засне вече сцени край Варна за „Непобедимите” 3, където си партнира със Силвестър Сталоун, Харисън Форд, Уесли Снайпс, Долф Лундгрен и Тери Крюз. Към отбора на „железните” се присъедини Арнолд Шварценегер, очакват се Мел Гибсън, Антонио Бандерас, Джеки Чан, Джет Ли и Келън Лъц.

Стейтъм не обича да споделя нощните си подвизи от България в социалните мрежи, за разлика от колегите си Долф Лундгрен и Жан-Клод ван Дам. Въпреки това изтече информация, че в София го е посетила неговата приятелка Роузи Хънтингтън-Уайтли, супермодел на “Виктория сикрет” и звезда от „Трансформърс” 3. Красавицата и екшън героят са заедно от 2010 г.

Още: Звездите от турските сериали, които имат български корени (СНИМКИ)

Още: Рут Колева: Разкъсана между работата, музиката и отглеждането на новородения ѝ син

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Соня Иванова
Соня Иванова Отговорен редактор
Новините днес