Байерн взе трофея "Ауди Къп"

5146

Отборът на "Байерн Мюнхен" спечели с 2:1 срещу "Манчестър Сити" на финала на "Ауди Къп" и триумфира в надпреварата. "Гражданите" успяха да поведат в резултата, но европейският клубен шампион стигна до пълен обрат, пише football24.bg.

Новото попълнение Алваро Негредо изведе "Сити" напред в резултата в 61-ата минута, след перфектна контраатака на "гражданите" и грешка на Данте. Само пет минути по-късно Томас Мюлер изравни от дузпа, а в 72-ата минута Марио Манджукич донесе победата за своя тим.

Германската прокуратура повдигна обвинение на Ули Хьонес

Германската прокуратура повдигна обвинение за укриване на данъци срещу президента на европейския клубен шампион "Байерн Мюнхен" Ули Хь...

След мача треньорът на "Байерн" Хосеп Гуардиола заяви, че отборът е готов за новия сезон. Според испанския специалист засега проблемите са единствено в защита, където се допускат повече опасности за противника, отколкото трябва.