На 29 май, петък, 2026 г., в Софийска градска художествена галерия от 19:30 ч. ще се проведе концерт на трио "Пезанте" (Тодор Георгиев (цигулка), Мина Георгиева (виола), Филип Ставров (пиано) под почетния патронаж на Н. П. Кирсти Похянкука, посланик на Финландия.
Нов симфоничен оркестър представя втория от серията концерти на трио "Пезанте": Тридесет и петия сезон 2025/2026 е под почетния патронаж на Н. П. Алехандро Зотнер Мейер, посланик на Република Аржентина.
На 29 май, петък, 2026 г., в Софийска градска художествена галерия от 19:30 ч. ще се проведе концерт на трио "Пезанте" (Тодор Георгиев (цигулка), Мина Георгиева (виола), Филип Ставров (пиано) под почетния патронаж на Н. П. Кирсти Похянкука, посланик на Финландия.
Нов симфоничен оркестър представя втория от серията концерти на трио "Пезанте": Тридесет и петия сезон 2025/2026 е под почетния патронаж на Н. П. Алехандро Зотнер Мейер, посланик на Република Аржентина.