Бразилия отброи до 4 срещу Панама, Неймар даде тон за разгрома

6417

Бразилия разгроми Панама с 4:0 в контролна среща.

Неймар откри резултата след близо половин час игра. Звездата на Барсе бе точен след прецизен удар от фаул. Пет минути преди края на първата част Даниел Алвеш удвои с удар по земя, пращайки кълбото в далечния ъгъл. Хълк също записа името си сред голмайсторите в 47-ата минута с прецизен удар покрай плонжа на вратаря. Вилиан оформи крайния резултат в 73-ата минута. Малко преди края съдията изгони играч на Панама.

Дузпа по Неймарски (видео)

Ако Бразилия бъде изправена пред това да разчита на дузпи за класиране напред на Световното, то тогава съвсем спокойно може да разчита ...

Швейцария записа победа над Перу с 2:0 също в контрола. Двете попадения паднаха след почивката. "Кръстоносците" поведоха след късен гол на Стефан Лихтщайнер в 78-ата минута, а Джердан Шакири оформи успеха в 84-ата.