"Ла Фурия" и Вия стреснаха Холандия преди Мондиала (ВИДЕО)

7610

Испания победи с 2:0 Салвадор в последната си контролс преди началото на световното първенство в Бразилия. В герой за "Ла Фурия" се превърна рекордьорът по голове с националната фланелка Давид Вия, който реализира и двата гола в срещата.

Отсъствалият заради контузия в последните мачове на "Ла Фурия" нападател Диего Коща се появи в игра, като дори му бе отредено титулярно място.

Легенда на Бразилия: Аржентина и Испания са фаворити

Една от легендите на световния футбол Ривалдо предполага, че на предстоящия Мондиал има по-силни претенденти от Бразилия. Шампионът от ...

Иберийците можеха да поведат още в 3-ата минута, но Сеск Фабрегас изпусна дузпа. След час игра обаче нямаше какво да помогне на Салвадор, след като Вия вкара топката във вратата за 1:0.

2 минути преди последния съдийски сигнал отново той беше точен след асистенция на Давид Силва.

Първия двубой на Испания на Мондиала е срещу Холандия.

Шаби Алонсо: Излизам срещу Холандия

Един от най-силните полузащитници в света - Чаби Алонсо - успокои Испания, като се включи пълноценно в последната тренировка преди конт...