Лудогорец: Благодарим ви, нека бъдем заедно и на 13 март

23266

Лудогорец официално благодари на феновете за подкрепата срещу Лацио. В сайта си "орлите" поместиха обръщение към над 35-те хиляди, изпълнили "Васил Левски" вчера.
"В четвъртък вечер Лудогорец изигра поредния си исторически мач в Европа. Триумфът над големия Лацио обаче нямаше как да стане факт, ако не бяхте вие, невероятните фенове, дошли цяла България, за да напълнят стадион "Васил Левски". За нас този успех е по-ценен от всякога, защото не ви разочаровахме. Тази крайна победа в битката с "римските орли" е на цяла България, която отново застана зад отбора.
Благодарим, защото дойдохте от всички крайща на страната и забравяйки клубните си пристрастия, от първата до последната минута подкрепяхте мощно Стойчо Стоев и момчетата.
Благодарим, че в най-тежкия момент в мача - когато резултатът беше 0:2 и Лацио вече се виждаше като краен победител, най-силно подкрепяхте Лудогорец, за да дойде невероятния обрат.
Благодарим за цивилизованата и непрестанна подкрепа по време на мача, която мотивира момчетата да дадат всичко от себе си, за да дойде чудото. И да накара тези над 36 000 зрители на "Васил Левски" и милионите, които ни подкрепяха пред телевизионния екран в България и чужбина да се гордеят с Лудогорец.
Историческият триумф на 1/16 финалите в Лига Европа е страхотен, но той ни задължава страшно много. Затова Лудогорец вече се подготвя сериозно за следващото голямо изпитание - домакинството на Валенсия от 1/8 финалите в Лига Европа на 13 март от 20,00 ч. на "Васил Левски".
Да бъдем всички на "Васил Левски" на 13 март.", пишат разградчани.

Лудогорец с бум на нови фенове след успеха

Доста сериозен растеж на феновете на Лудогорец може да се види от днес и в социалната мрежа "Фейсбук". Разградчани снощи елимин...

"В четвъртък вечер Лудогорец изигра поредния си исторически мач в Европа. Триумфът над големия Лацио обаче нямаше как да стане факт, ако не бяхте вие, невероятните фенове, дошли oт цяла България, за да напълнят стадион "Васил Левски". За нас този успех е по-ценен от всякога, защото не ви разочаровахме. Тази крайна победа в битката с "римските орли" е на цяла България, която отново застана зад отбора.