Неймар дебютира за Барселона

4513

Най-горещата футболна звезда на лятото Неймар направи своя дебют за новия си клуб „Барселона” в контрола на каталунците в Полша. Мачът беше срещу „Легия Гданск” и завърши 2:2, информира football24.bg.

Полският тим откри резултата в 15-ата минута чрез Биенюк. Барселона изравни в 26-ата с гол на Серхи Роберто.

Барселона пита за Тиаго Силва

Очевидно испанският шампион "Барселона" най-сетне ще направи опит да привлече бразилския защитник Тиаго Силва, пише БГНЕС. Според ката...

В началото на второто полувреме (49) домакините отново поведоха чрез Грежелчак. Крайното 2:2 оформи Меси в 56-ата.

В 78-ата минута Неймар замени Алексис, но не успя да се разпише. Футболистите на Легия явно бяха решили да го поздравят за "добре дошъл" и няколко пъти здраво го наритаха.