"Сините" фенове прекратиха Левски - Олимпиакос (видео)

25979

Мачът между Левски и Олимпиакос от турнира за Купата на претендентите бе прекратен в началото на третия гейм, след като феновете на българския тим започнаха да хвърлят факли и бомбички по игрището, предаде БГНЕС.

Двата тима си размениха първите два гейма (25:27, 25:22), но в началото на третата част агитката на Левски в столичната зала "Христо Ботев" запали факли и димки. След малко играта бе подновена, но тогава към игрището бе хвърлена бомба, след което бутилка и монети. В този момент реферът на срещата прекрати мача и прибра двата тима в съблекалните.

Илиев: "Доволен съм от играта с Черно море" (видео)

Победата на "Левски" над "Черно море" с 4:0 определено задоволи треньора на сините Илиан Илиев. "Постигнахме добър турнирен резултат и...

Феновете също напуснаха залата, но срещата не бе подновена и това означава, че Левски ще запише служебна загуба в последния си мач от участието си в Европа за сезона.

Редактор: Д. Симова