Камила избяга и предизвика хаос в Калифорния - подгонила хора

19 февруари 2014, 10:51 часа

Камила успя да се справи с огражденията и изчезна с пълни обороти от мястото, където е била затворена. 72-годишен мъж се опитал да я спре, но не успял, а обърканото животно подгонило няколко случайни души, докато не се успокоила и не била уловена.

Още: Стихотворение на деня, 2 май, от Валери Петров

Още: Лунен календар за май 2025: Кои са най-добрите дни за боядисване на косата

Животното се освободило от мястото, където била затворена сутринта, а малко след 8:30 часа сутринта при шерифа на окръга са постъпили и обаждания, че камилата преследвала автомобили.

Суматохата не продължила дълго, защото служители на местната служба по контрол на животните пристигнала на място и заловила обърканото животно. Собственикът й нямал разрешително да я залови, а и бил ранен. Освен това той вероятно ще бъде съден за проявата на своя „домашен любимец“.

Шерифът обяснил още, че освен камилата от аматьорската зоологическа градина на възрастния мъж са избягали още и би, както и видра. От началото на годината от неговата собственост са се изплъзнали общо пет животни, информира АП.

Още: Привличат ли се противоположностите - учените имат категоричен отговор

Още: „Той е толкова мил и скромен и ме разбира толкова добре!“: 7 скрити признака на нарцисист

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Петър Бонев
Петър Бонев Отговорен редактор
Новините днес