Лео Меси блести с хеттрик за Барселона

10224

Шампионът на Испания "Барселона" излъга Валенсия с 3:2 като гост в мач от третия кръг на Примера Дивизон, информира football24.bg.

Каталунците поведоха с 3:0 след три попадения на Лионел Меси. Той се разписа в 11-ата, 39-ата и 41-ата минута след чудесни подавания на Сеск Фарбегас и Серхио Бускетс. Отборът на Херардо Мартино обаче си помисли, че е спечелил мача и се отпусна. "Валенсия" бързо се възползва и с две попадения на Пощига в 45-ата минута и в продължението на първото полувреме намали на 2:3.

Иско дърпа Реал Мадрид напред

Новото попълнение на "Реал Мадрид" Иско блесна с два гола за успеха на белите с 3:1 над "Атлетик Билбао" като домакин в мач от 3-ия к...

"Каталунците" трябваше да потреперят до края на мача, но в крайна сметка повече голове не паднаха и те спечелиха трите точки.