Голямата сензация в Шампионска лига е факт

5407

Волфсбург поднесе най-голямата изненада в четвъртфиналите на Шампионска лига, след като възпитаниците на Дитмар Хекинг спечелиха комфортно с 2:0 срещу големия фаворит Реал Мадрид на своя "Фолксваген Арена".

"Вълците" нанесоха своя удар през първото полувреме, след като в 18' се стигна до дузпа след много глупаво нарушение на Каземиро. Родригес беше точен, а в 25' Марк Арнолд довърши съпротивата на "белия балет" след отлична асистенция на Енрике.

10 факта за Меси, които може би не знаете

1. Първата си травма Меси получил в ранното си детство. Той е нямал и годинка, когато на улицата бил блъснат от велосипедист. ...

Реал Мадрид не успя да надгради върху победата си над Барселона в "Ел Класико", а сега вече е и напът да изхвърчи от Шампионска лига, след като вече загуби шансовете си за титла в Испания.

Това беше и 19-о поражение за "кралския клуб" в Германия, като "белите" имат едва 3 победи. Реваншът е след две седмици на "Сантяго Бернабеу", като Роналдо и компания трябва да спечелят с 3 гола разлика, ако искат да се класират.