Божинов не можа да вкара от три метра на Интер

9966

Българският национал Валери Божинов влезе като резерва за своя "Верона" при загубата с 0:2 от "Интер" в осминафинален мач от турнира за Купата на Италия.

Божинов се появи малко след началото на второто полувреме и имаше страхотна възможност да вкара попадение, с което да върне отбора си в мача, но пропусна от изключително чиста позиция.

Лацио изпързаля Интер

В дербито от 17-ия кръг на Серия А тимът на „Лацио” хлъзна „Интер” с 1:0 и направи огромна услуга на лидерите о...

Головете за "Интер" вкараха Антонио Касано и Фреди Гуарин в рамките на четири минути - между 50-тата и 54-тата. Така нерадзурите с лекота си осигуриха преминаване в следващия кръг.