Левски записа втора победа от началото на сезона

4942

Отборът на "Левски" записа победа с 2:0 при гостуването си на изненадата на тазгодишното първенство "Любимец" в двубой от 7-ия кръг на "А" група, предаде football24.bg.

Тимът на Славиша Йоканович стигна до успеха след по едно попадение през двете полувремена на Цветан Генков и Антонио Вутов. Генков вкара след центриране на Мирослав Иванов, което беше докоснато от защитника на домакините Величко Величков и дойде много удобно на синия нападател. Младият Вутов пък се разписа пет минути преди края след прекрасно изпълнение от пряк свободен удар.

Треньорите на Берое и Нефтохимик не могат да повярват на резултата

Не помня такова нещо – така треньорът на „Берое” Петър Хубчев коментира вчерашния успех на тима си над „Нефтохи...

Като цяло за първи път от началото на сезона "сините" стояха добре на терена, а включването на Мирослав Иванов безспорно даде живец на халфовата линия на "Левски". Освен Миро Иванов, дебют за софиянци направи и Димитър Макриев, който се появи като резерва малко преди края.

С победата "Левски" се изкачи до седмо място във временното класиране на първенството ни, събирайки 9 точки. "Любимец" е на четвърто място с 12 точки.