България се измъчи, но победи Китай на старта на Лигата на нациите

13866
Снимка: cev.lu

България тръгна с победа в Лигата на нациите.

В първия си двубой от надпреварата в китайския град Нингбо, националите ни направиха изключително драматичен и оспорван двубой срещу домакините, но в крайна сметка се наложиха в тайбрека с 3:2 (25:18, 18:25, 19:25, 25:17, 15:11).

Олимпийският шампион е на колене пред България!

Националният отбор по волейбол взе голяма победа в Световната лига, надигравайки олимпийския шампион Бразилия. Пълната зала във Варна в...

Момчетата на Пламен Константинов започнаха отлично мача, като имаха предимство на почти всички елементи и заслужено взеха първия гейм след 25:18. След това обаче последва необясним спад в нашия отбор.

Волейболистите започнаха да бъркат при посрещането и атаката, а блокадата заработи много по-вяло, което позволи на домакините да обърнат тотално мача в своя полза и да поведат с 2:1 гейма след 25:17 и 25:19.

Всичко най-интерсно от мача може да прочетете в SPORTLIVE.BG!