ЦСКА чака до последно, за да обърне и разгроми Крумовград (ВИДЕО)

3847
Снимка: Официален сайт на ЦСКА

Столичният футболен гранд ЦСКА успя да победи новака Крумовград с 4:1 като гост в среща от 17-ия кръг на Първа лига. "Червените" стигнаха до пълен обрат и разгром за втора победа над Крумовград през сезона, но трябваше да чакат за това до заключителните минути на срещата.

ЦСКА отново победи Крумовград

В 34-ата минута Крумовград успя да излезе напред в резултата след гол на Александър Колев. Само четири минути по-късно обаче Амос Юга успя да изравни за гостите. След почивката ЦСКА натисна своя опонент, но срещна затруднения в отбелязването на втори гол.

ЦСКА - Крумовград

Християн Петров донесе ценния обрат на "червените"

Едва в 78-ата минута Християн Петров се оказа най-съобразителен в наказателното поле на противника, за да вкара за 2:1. До края на срещата пък Данило Асприля и Марселино Кареасо успяха да добавят по още един гол, за да оформят крайното 4:1 за ЦСКА.

Асприля отново бележи

За Асприля това бе гол във втори пореден мач, след като се разписа и срещу Черноморец Балчик за Купата на България. ЦСКА пък излезе на първото място в класирането с актив от 38 точки - с две пред Черно море. Крумовград записа трета поредна загуба и остава 11-и с 18 точки.

ОЩЕ: Асприля: Бих играл и 5 минути, и цял мач за най-големия отбор в България - ЦСКА (ВИДЕО)