Рашфорд герой в дербито на Манчестър, отказа Сити от шампионските амбиции

4565

Манчестър Юнайтед отказа градския си суперник за титлата, след като го победи с 1:0 на "Етихад". "Червените" дяволи победиха Манчестър Сити с минималното 1:0 като младият Маркъс Рашфорд се превърна в герой за своя тим.

Рашфорд вкара страхотен гол в 16-ата минута след асистенция на Хуан Мата, като това бе неговото трето попадение във Висшата лига и общо пето с екипа на Юнайтед.

Ливърпул допусна обрат и намали шансовете си за влизане в топ 4

Ливърпул можеше да завърши по страхотен начин силната си серия преди паузата за мачове на национални отбори, след като водеше с 2:0 ка...

С днешния успех тимът на Луис Ван Гаал се доближи само на точка от днешния си съперник. „Гражданите” остават четвърти с 51 точки, докато „червените” са шести с 50, колкото има и Уест Хем. В другия мач игран по същото време Тотнъм разби като домакин с 3:0 Борнемут.

Пълен репортаж от мача вижте в Sportlive.bg.