Холивудският режисьор Брайън Сингър плати 150 хиляди долара като извънсъдебно споразумение с мъж, който го обвиняваше в изнасилване, съобщава сайтът The Wrap, предаде БГНЕС
Още: Приятелят на Силвия от "Ергенът" е като близнак на известен италиански актьор (СНИМКИ)
Още: Съкрушена, но благодарна: Какво се случва с Лорън Санчес след сватбата с Джеф Безос
Сезар Санчес-Гузман обвини Сингър, че го е изнасилил на парти на яхта през 2003 година, когато бил на 17 години. Адвокатите на режисьора казаха, че Брайън Сингър не познава своя обвинител, а още по-малко е имал отношения с него преди повече от 15 години.
В хода на делото се изясни, че Санчес-Гузман е обявил фалит през 2014 година. Кредиторите му подновиха търсенията си от него, след като стана ясно, че не е декларирал като възможен източник на приход съдебното дело срещу Брайън Сингър.
Кредиторите ще вземат 61 хиляди долара от парите, които ще получи Санчес-Гузман. След това той ще трябва да покрие и хонорарите на адвоката си.
Още: Деми Ловато се събра с бившия, а причината зарадва феновете им (СНИМКИ+ВИДЕО)
Още: Тайна сватба по време на "Игри на волята": Омъжена ли е Ралица Паскалева? (СНИМКA)
През февруари филмовата компания, с която работеше Сингър, обяви, че спира проекта, по който той е ангажиран. Сингър също така беше махнат от хитовия филм "Бохемска рапсодия", след като свърши по-голямата част от режисирането му.
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: Принц Хари и Меган Маркъл отново ще работят с Netflix
Още: Възхитена: Неочаквано признание на Джейми Лий Къртис за Линдзи Лоън
През януари списание "Атлантик" публикува детайлни подробности от четирима мъже, обвиняващи Брайън Сингър в сексуално посегателство от 2014 г. насам. Сингър отрича всички обвинения. Той е най-известен с режисирането на филма "Обичайните заподозрени", както и с режисирането на 4 филма от касовата поредица Х-Мен.