ЦСКА не успя да победи Зоря, всичко ще се реши в Украйна

3333 0
photo of ЦСКА не успя да победи Зоря, всичко ще се реши в Украйна
Снимка: Официален сайт на ЦСКА
Отборите на ЦСКА и Зоря (Логанск) не се победиха в първа среща от третия предварителен кръг на Лига Европа. Срещата между двата тима завърши при резултат 1:1, като всичко ще се реши в реванша в Украйна.

Момчетата на Люпко Петрович откриха резултата още в 12' чрез Евандро. Звездата на "червените" откри след като засече центриране по земя и не остави шанс на противниковия тим. В края на първото полувреме обаче новият защитник в тима на тима от "Българска армия" Албентоса игра с ръка в наказателното поле и последва сигнал за дузпа. Юрченко превърна възможността в гол, за да изравни резултата.

С човек по-малко Локомотив (Пловдив) загуби от Страсбург

Отборът на Локомотив Пловдив завърши 0:1 в с френския Страсбург на "Лаута" в среща от третия предварителен кръг на Лига Европа.  ...

През втората част "червените" имаха своите положения, но не успяха да стигнат до втори гол. В главно действащо лице на "Васил Левски" пък се превърна главният съдия Сандро Шерер, който често подминаваше нарушения срещу българския тим.

Всичко най-интересно около равенството между ЦСКА и Зоря (Логанск) може да прочетете в SportLive.bg.

Рейтинг: 5 от 5. Гласували общо: 1 потребители