Защитник обърна ЦСКА на санаториум. Става въпрос за левия бек Брадли де Нойер, който е ненужен в състава на Александър Томаш и в момента тренира единствено за здраве. Въпреки това той продължава да получава месечното си възнаграждение от „армейците“, тъй като има договор с клуба до лятото на 2025-та.
Още: Вили Вуцов заплаши БФС: Този път ще има съд до дупка! (ВИДЕО)
Още: "Предприе рисковани действия": Джипът на Наско Сираков с опасно изпреварване на пътя (ВИДЕО)
Брадли де Нойер изпадна в немилост в ЦСКА
Както е известно, Брадли де Нойер изпадна в немилост в ЦСКА в края на миналия сезон, когато бе изваден от състава от треньора Стамен Белчев заради системно нарушаване на дисциплината и липса на професионализъм в тренировъчния процес. След това нидерландецът бе реабилитиран от Томислав Стипич и дори започна подготовка с „червените“, но само след няколко дни отново бе натирен.
ОЩЕ: Учителят се завърна! Времето за игрички в ЦСКА изтече
Още: Левски изкарал десетки милиони от доведени от Мъри
Още: Рокадите на "Колежа" започнаха! Основна фигура зад успехите на Ботев Пловдив напусна
Де Нойер дори не припарва до базата на „червените“
Колегите от „Тема спорт“ съобщиха, че Де Нойер въобще не припарва до базата на ЦСКА в Панчарево. Левият бек се готви индивидуално във фитнеса, но това не го притеснява, тъй като си получава редовно заплатата. В последните месеци шефовете на „червените“ на няколко пъти обявиха, че се водят преговори за прекратяването на договора на нидерландеца, но за момента няма развитие. Това означава, че има голяма вероятност ЦСКА да продължи да го хрантути до края на контракта му.
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Трансферът се пече: Голаджия на Лудогорец е пред завръщане в елита на родината си
Още: Венци Стефанов пак захапа изгонен от Славия: Новият капитан не е по-висок, но има по-голямо сърце
Наскоро стана ясно, че ЦСКА хвърля близо четвърт милион месечно за четирима ненужни.