Новият нападател на Левски Мустафа Сангаре е под въпрос за предстоящия двубой на „сините“ с Локомотив Пловдив. 25-годишният футболист получи контузия в глезена по време на последния мач на тима срещу Ботев Враца и не е ясно дали ще е на разположение на Станислав Генчев за двубоя със „смърфовете“.
Още: 4-голово дерби на дъното! Румънец поведе клуб от Първа лига към спасението
Мустафа Сангаре ще мине прегледи днес
Сангаре се появи на терена в 62-ата минута на мача с Ботев Враца, като в самия край на срещата бе ударен в глезена. Той успя да доиграе срещата, но все още не е ясно какво точно е състоянието му. Днес французинът ще мине обстойни медицински прегледи, за да се установи каква е травмата и колко време ще му е необходимо, за да се възстанови.
Сангаре се представя на добро ниво с екипа на Левски
Мустафа Сангаре пристигна в Левски в началото на юли. Той се представи отлично в дебюта си за „сините“ в Първа лига, когато се появи от пейката и се разписа при победата с 6:1 над Локомотив София. Евентуалното отсъствие на Сангаре в мача срещу Локомотив Пловдив ще постави Станислав Генчев в доста деликатна ситуация, тъй като той разполага със само още един чист централен нападател – Александър Колев.
Още: Какво ще реши Томаш? Сериозен проблем за ЦСКА преди мача с Берое
Още: Под индиго: Мъри Стоилов преживя една и съща криза в Левски и Гьозтепе
Вчера пък стана ясно, че Левски ще развърже кесията за защитник.
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: "В Лудогорец равенството създава драма, а загубата се приема като край на света"
Още: Веласкес каза дали Левски ще прави шпалир на Лудогорец и разкри за куп проблеми (ВИДЕО)