Борисов казал да няма контрапротести пред вила "Секвоя"

28 юли 2020, 14:07 часа 9141 прочитания 0 коментара

Премиерът Бойко Борисов е забранил на младежките структури на ГЕРБ провеждането на каквито и да било протести, митинги и улични акции. Това твърди в. "24 часа".

Още: Радев поздрави новия полски президент, той го покани на визита

Още: Радев има амбиции за пряко включване в политическия живот: Говори Геновева Петрова от “Алфа Рисърч“ (ВИДЕО)

Питането на медията е във връзка с информация, че активисти на ГЕРБ смятат да правят контрапротест при държавната вила в столичния квартал "Бояна", в която живее министър-председателят.

За тази вечер блокада на вила "Секвоя" подготвят активисти на БОЕЦ, "Да, България" и ДСБ. Младежката организация на ГЕРБ също се подготвила за протест, само че Борисов забранил и наредил всички да си останат по домовете.

Дори по улиците да има хора, които се представят като хора на партията, това със сигурност не са членове, казват от ГЕРБ. Те били сигурни, че младежите щели да послушат Борисов и няма да организират улични акции.

Още: Защо воюват Радев и правителството? Анализ на Елена Дариева (ВИДЕО)

Още: На комисия: Създават Борд по водите - министерства и общини с ангажименти

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Ивайло Ачев
Ивайло Ачев Отговорен редактор
Новините днес