Рап бог: Еминем отпразнува 16 години трезвеност (СНИМКА)

22 април 2024, 14:17 часа 0 коментара

Рапърът Еминем отбеляза важна годишнина в живота си в събота, 20 април. На тази дата той маркира 16 години трезвеност и сподели много специална снимка в своя Instagram акаунт.

Още: Годеж на Олимп за водещата на тотото Марина Кискинова (СНИМКИ)

Още: Стартира "Traitors: Игра на предатели", ясни са тримата "предатели" (СНИМКИ)

На снимката се вижда как Еминем държи в ръката си специална Монета на трезвеността. Такива монети се използват в специализираните програми за трезвеност, за да бъдат отбелязвани годишнините. На монетата е изобразено дърво, придружено от името на организацията, която я дава, както и числото 16. Рапърът не е написал нищо към снимката, тъй като тя говори достатъчно сама за себе си.

Още: Ударът е тежък: Звезди скърбят за покойния Робърт Редфорд

Още: Трагедия и отвратителна история: Мартин Елвиса с разтърсващ коментар за "Ергенът: Любов в рая" (ВИДЕО)

Още: Еминем разкри с кой рапър иска да запише нов албум

Еминем и битката му с алкохола и дрогата

Рапърът редовно говори за личната си битка с наркотиците и алкохола. Той признава, че е приемал Викодин, Амбиен и Валиум. Необходимостта да стане трезвеник достигнала критична точка през 2007 г., когато Еминем приема почти фатална доза Викодин.

Още: Пазиха го в тайна: Няма да повярвате кой Ерген е станал баща преди три месеца

Още: Фатална СНИМКА: Феновете на Ариана Гранде смятат, че връзката ѝ с Итън Слейтър е обречена

През 2009 г., в специално интервю за "Vibe", роденият като Маршъл Матърс разкрива до каква степен е бил зависи - приемал е огромни количества лекарства, без абсолютно никакъв контрол. Еминем разкрива още, че с нарастването на славата, достъпът му до наркотици и алкохол е станал ежедневие, при това напълно безплатно, защото всеки му носел различна дрога. Именно това спомогнало за развиването на тежката му зависимост, пише Marca.

Още: Матю Пери: Изхарчих 9 млн. долара, опитвайки се да остана трезвен

Още: Светлана Василева след раздялата: Рано ми е за любов, децата ми са най-важни

Още: Явор Бахаров с откровена изповед за грешките си: За какво съжалява най-много

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Яна Баярова
Яна Баярова Отговорен редактор
Новините днес